Jakne per motorriste

Shitet nga: WE-KS 21 Mar 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Jakne per motorriste per meshkuj dhe per femra me shume kualitet te importuara nga Zvicrra.
Qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim