Kasatafon i automjetit dvd

Shitet nga: xxxxx 19 Shk 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Drenas
ses kasetafonin audiola i ardhun nga italia per ket kasetafon garantoj se ban dhe esht i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim