Kastefon per veturë

Shitet nga: Sabit 24 Dhj 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Drenas
Shes kastefon per veturë esht i ri shum i mir shihet edhe ne foto i ka te gjitha qfar i duhet nje kastefoni
Ka me qip isbe blutoff. Per me shum info. Na kontaktoni ne numrin si dhe viber; 049105812
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim