Kocka te betonit

Shitet nga: Xhevat Morina 09 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhojm kocka betoni te bardha dhe te kuqe. Qmimi per meter katror eshte 5 euro , kurse kockat e kuqe 6 euro.Bejm edhe ndrrim.Te interesuarit mund te lajmerohen ne numrin 049886403
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim