Leshohet objekti dhe pllaci me qira

Shitet nga: Nazmi Zeka 15 Pri 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Drenas
Leshohet pllaci prej 23 ari dhe objekti prej 72 m2 me qira.
Pllaci gjindet 5 km nga udhekryqi i Komoranit ne drejtim te Carraleves.
Eshte i pershtatshem per shum biznise te ndryshme; Autoservis, Hekurisht, Pllac per vetura te vjetra per pjes, Depo te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim