Mac book pro 13 inq

Shitet nga: meda 17 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Drenas
malli asht i ardhur nga suedia dhe asht ne gjendje pune si me kan prej fabrike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim