Miser i bardhe

Shitet nga: Miser 03 Pri 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shiten 20 thase me miser te bardhe,cmimi i volitshem,per me shume na kontaktoni ne nr te tel 044 719 645 dhe 044 171 013 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim