Mulli

Shitet nga: Sahit 12 Dhj 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes mullinin asht ne gjendje shum te mir motorrin e ka 11kw adht 3fazor kapaciteti brenda ore 450kg ballgur dhe 150 mill per info kontakoni 044839845
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim