Mushtjerr e zez

Shitet nga: Sabit 18 Dhj 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Drenas
Shesum mushtjerr e zez asht shum rac e mir mushtjerra i ka 5 muaj perafersisht 240kg per me shum info
Na kontaktoni ne numrat e telit;
044170746 si dhe ne viber 049105812
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim