Pleh natyral

Shitet nga: Tefik 30 Gsh 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shesim pleh natyral te mire per serra dhe bahqe.Qmimi sipas marreveshjes.
Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim