Rafte për dyqan

Shitet nga: zenel 23 Nën 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shitet invertari për lokal pemësh, raftet janë me dimensione standarde dhe ne gjendje shumë te mirë,

Për më shumë na kontaktoni.

Raftet shiten komplet ose ne pjesë të ndara..
Çmimi i diskutushëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim