Rezervari

Shitet nga: Milot 10 Nën 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Drenas
Shitet Rezervari eshte i pershtatshem per Te gjitha Derivatet si dhe per Ujitje. Nxemje qendrore. Transportin e tyre neper punishte etj ....aty ku kam fshi ne rezervar ka pas te shkrun diqka.. Edhe ne viber mund te me shkruani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim