Shes dy mushtjerra

Shitet nga: Sabit 14 Dhj 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shesin dy mushtjerra njana asht 5 muajshe e tjetra 1 mujaj e gjys jan shihen dhe ne foto shumë rac e mir per me shum info ju mirpresum ne numrat e telit;
044170746 si dhe ne viber 049105812
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim