Shes hamarin me gjith kosh

Shitet nga: Rifat 28 Tet 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Eshte 4 preseq dhe koshi per kallamoq esht 5 me 3m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim