Shisha gjami

Shitet nga: besmir 07 Shk 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes shisha gjami me shumic dhe pakic te voglat kushtojn 25cent kurse te mdhajat 50 cent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim