Shisha nga gjami

Shitet nga: besmir 07 Shk 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Drenas
shesim shisha nga gjami te vogla dhe te mdhaja mer mjalt apo diqka tjeter 25 cent e vogla kurse 50cent e madhja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim