Shitet Maqina per Parket dhe Laminat

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DK Sot 20:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

40 EUR   70 EUR

Komuna: Drenas
Shitet Maqina per Parket dhe Laminat. Ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim