Tavolin dhe ulse 65 Euro

Shitet nga: ge 05 Jan 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Drenas
Jan te reja pak te perdorura ngjyre e kuqe qmimi i diskutushum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim