Thengjill

Shitet nga: endrit 23 Sht 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shesim thengjill (qymyr) me shumic dhe pakic
kemi edhe me thas
thengjilli ësht shum i mir
viber +37745522748
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim