Thithse elektrike

Shitet nga: thithse elektrike 21 Gsh 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

134 EUR   150 EUR

Komuna: Drenas
shes urgjent thithse elektrike per kafiteri restaurant dhe shtepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim