Vazo

Shitet nga: Fisnik Gashi 11 Shk 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Drenas
Vazo prej gumes ne forme te filgjanit te kaffes si dhe forma tjera jan shum praktike kan vend te mjaftushem per mbjelljen e luleve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim