Viqë

Shitet nga: Shefqet 17 Nën 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Drenas
Shes viqin e 10 dite shum i mir i races simentall shihet dhe ne foto nuk bejmi ndrrim
Mirpresum bleres serjz
Pronari sefqeti me numra kontaktues
;044 170 746 dhe viber +386 49 105 812
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim