Viq me Balosh

Shitet nga: Shefshet 17 Nën 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Drenas
Shes viqin shum i mir i races simentall, nuke bejm ndrrim. mirpresum bleres serjoz
Na kontaktoni ne numrat e telefonit ne ;044 170 746 dhe ne 049 105 812
Ju mir pret pronari shefsheti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim