Viq simentall

Shitet nga: Shefshet 24 Nën 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Drenas
Shes viqin simentall viqi eshte 2 jav shum i mir shihet edhe ne foto. Ndrrim nuk bejmi.
Mirpresum bleres serjoz ju mirpret pronari.
Shefqeti me numra kontaktues
044 170 746 dhe ne viber +386 49 105 812
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim