banka dhe financat

Shitet nga: Edisoon N. Buqinca 09 Gsh 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Drenas
Ne gjendemi te Market aliu perball . Librat jan ne gjendje t rregullt te klases t 10 jan komplet per qmim bisedojm ne tel bejm zbritje me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim