per xhama dhe myk te xhamav

Shitet nga: armend 05 Shk 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
per larje te xhamav dhe per myk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim