Shitet dhe ndrrohet lokali Drenas urgjenttttttt..

Shitet nga: xxxxx 20 Tet 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Drenas
shes lokalin ne drenas 42m QMIMI i volitshem vetem blers serjoz ka mundesi ndrrimi dokumentet ne rregull per momentin gjendet me qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim