BANESE ME QERA NE ULPIANE PRAPA AAK se

Shitet nga: Search Estate - Meda 05 Shk 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Drenas
Leshoj banese me qera ne Ulpiane prapa AAK-se apo afer Lesnas te kafe aroma, Banesa eshte e mobiluar ne teresi eshte ne katin e pare (jo perdhese) dhe ka kete rendite;

sallon qe perdoret ehe per fjetje
kuzhine e veqante posedon edhe nje kauq
koridore
banjo


Banesa posedon te gjitha gjerate elementare qe iu duhen n je famlije si (lavatrice,shporet,frigorife,TV etj. eshte e izoluar mire e ngrohte me dritare te palstikes.


Banesa eshte e pershtatshme per qift, studente (vajza) apo punetore

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.dugiestate.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 602 111 (viber)
044 723 194
049 452 252
e-mail:
search-agency@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim