Banes moderne ne drenas te ri

Shitet nga: Behxhet Hadeja 25 Shk 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Drenas
Te nderuar blers!
Shes banesen komforne drenas te ri( poklek). Banesa ka 78m katror Eshte Komplet e mobilume. Kuzhina Asht moderne Instrumente te kohes. Ka tri dhoma , Banjo dhe terras. Gjendet me katin e Katert.
Banesa Asht ne emrin tim.
Per interes ju lutem kontaktoni vellaun tim me kosove, tafil Hadja numri i telf asht 044355305
Ndersa numri im ne gjerm asht 004915141441138
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim