Banesa 76.77m² ne Drenas

Shitet nga: Azem 27 Qer 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Drenas
Shitet Banesa 76.77m² ne Drenas afer Restaurant M2000,

* Banesa gjendet ne KATIN e 2
* Një një salon me kuzhinë,
* Dy dhoma te fjetjes,
* Banjo,
* Koridor, dhe
* Ballkon

Ndërrim i mundshëm edhe me vetura (pare)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim