Banesa në Drenas

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: adotrade 15 Mar 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Drenas
Shitet Banesa në Drenas ndertim i ri, afer restaurant M2000.
Banesa ka pamje prej lindje ne katin e tretë dhe posedon: sallon+kuzhin, nje dhome gjumi me ballkon, banjo.
Cmimi per meter katror 450 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim