Banesat

Shitet nga: muhamet 11 Nën 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Drenas
Shiten banesat ne qender te Drenasit
Me dimenzione te ndryshme. 57m2 ,76m2, 89m2,dhe120m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim