Banesat te Kompleksi KORABI, Qender, Drenas

Shitet nga: Driton 19 Maj 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: mbrapa postes
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Drenas
Shiten disa banesa ne qendër te Drenasit mbrapa Postes, Rr. Rasim Kiqina - Objekti Afarist Banesor " KORABI" - B+P+9+PH
- Banesat shiten nga Pronari i tokës komplet KATI i dyte
- Banesat janë me leje ndërtimi dhe marrëveshja behet te Noteri.
- Banesat janë te madhësive te ndryshme nga një dhomshe deri 4 dhomshe, ka: 60 metra katror, 67, 88, 89, 108 metra etj.
- Objekti posedon hapsin parkimi dhe në Bodrum më hyrje dhe dalje të veçanta.
- Ofrojmë mundësin e modifikimit të organizimit të brendshëm sipas porosisë.
- Çmimet me marrëveshje
Tel: 044 318 376, Viber +377 44 318 376, Dritoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim