Banese prej 52m2 ne Drenas

Shitet nga: Xhafer Osmanaj 20 Dhj 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Drenas, rruga 14 Qershori, blloku 3,hyrja 1, nr 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Drenas
Shitet banesa per lokal afarist, banesa gjindet ne Drenas, Rruga 14 Qershori , dhe eshte e shfrytezueshme per gjdo lloj te biznesi. Banesa ka daljen ne rrugen kryesore ne te dy anet.
Banesa posedo dokumentat ne rregull me te gjitha.

Qmimi sipas marrveshjes.

Presim bleres serjoz.


Nr. kontaktues: 044/862-461
Thirrjet te behen nga ora 08:00 - 18:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim