Banese prej 78m2 ne Drenas

Shitet nga: Arben Rrukiqi 10 Gsh 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Pokle i ri apo kompleksi banesor Drenasi i ri
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Drenas
Banesa gjendet ne katin e gjashtë e gatshme pre banim , ka dy dhoma te gjumit një dhome te pritjes kuzhine te ndare një banjo dhe një tarracë. Per info.te tjera kontaktoni ne numrin + 377 44 171 052 edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim