Banese prej 80m ne Drenas- urgjent

Shitet nga: shpend 29 Mar 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Drenas
Shes banesen në katin e tetë në Poklek me qmim të volitshem. Banesa është komplet dhe e gatshme për banim. Banesa ka edhe një vend prej 8 metrash katror në hymje që mund të përdoret per cfardo.
Mos hezito të kontaktosh nese ke interes.
Arsyeja e shitjes është mos përdorimi i baneses për shkak të qendrimit jasht Kosovës. Unë kam edhe një tjetër banes në të njëjten hyrje që e shfrytëzoj vetë. Nuk shitet për qështje ekonomike po vetëm pse nuk kam nevojë për të. Pra mos lësho rastin ngase qmimi është me të vërtet i lirë.
Unë jam në Kosovë nga data 6-11 mars. I gjithë dokumentacioni është në rregull dhe nuk ka asnjë penges apo parregullsi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim