Kompleksi #ARRA#

Shitet nga: Shpetim Osmani 25 Krr 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Drenas
-Banesa moderne
-Hapsira te gjelbra dhe parking
-Energji elektrike 24 ore
-Fornizim me uji 24 ore
-ngrohje qendrore dhe uji i ngroht per sanitari
-Instalim per ngrohje solare dhe klimatizim
-Sigurim fizik dhe monitorim
-mirembajtje te instalimeve

Banesa A 96m2
Banesa B 139m2
Banesa C 98m2
Banesa D 119m2
Banesa E 69.40m2
Banesa F 139m2
Banesa H 82.55m2
Banesa G 59m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim