Kompleksi Banesor "KORABI"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.N.T. "KORABI" 07 Gsh 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Rr. Rasim Kiqina p.n.
Sipërfaqe: 106 m2
Komuna: Drenas
Ka filluar ndertimi dhe shitja e Banesave në Drenas - Rr. Rasim Kiqina - Objekti Afarist Banesor " KORABI" - B+P+9+PH.

Llojet e Banesave:

Banesa nr 1 - 89.20 m²
-Qëndrim Ditor,
-Kuzhinë & Tryezari,
-2 Dhoma Gjumi,
-Banjo + WC,
-Terasë.

Banesa nr 2 - 81.20 m²
-Qëndrim Ditor,
-Kuzhinë & Tryezari,
-2 Dhoma Gjumi,
-Banjo + WC,
-Terasë.

Banesa nr 3 - 71.30 m²
-Qëndrim Ditor,
-Kuzhinë & Tryezari,
-1 Dhomë Gjumi,
-Banjo + WC,
-Terasë.

Banesa nr 4 - 61.50 m²
-Qëndrim Ditor,
-Kuzhinë & Tryezari,
-1 Dhomë Gjumi,
-Banjo + WC,
-Terasë.

Banesa nr 5 - 63.20 m²
-Qëndrim Ditor,
-Kuzhinë & Tryezari,
-1 Dhomë Gjumi,
-Banjo + WC,
-Terasë.

Banesa nr 6 - 105.30 m²
-Qëndrim Ditor,
-Kuzhinë & Tryezari,
-2 Dhoma Gjumi,
-Banjo + WC,
-Terasë.

Banesa nr 7 - 106.50 m²
-Qëndrim Ditor,
-Kuzhinë & Tryezari,
-2 Dhoma Gjumi,
-2 Banjo + WC,
-Terasë.

Banesa nr 8 - 63.30 m²
-Qëndrim Ditor,
-Kuzhinë & Tryezari,
-1 Dhomë Gjumi,
-2 Banjo + WC,
-Terasë.

Banesa nr 9 - 65.40 m²
-Qëndrim Ditor,
-Kuzhinë & Tryezari,
-2 Dhoma Gjumi,
-1 Banjo + WC,
-Terasë.

PENTHOUSE - 807.40 m²
-Hapsira për Banim - 263.60 m²
-Terasa - 532.60 m²


-Objketi posedon hapsir parkimi dhe në Bodrum më hyrje dhe dalje të veqant.

-Ofrojm mundësin e modifikimit të organizimit të brëndshëm sipas porosisë.Në linkun më poshtë mund të shkoni Videon e Pamjes së jashtme të Objektit.

https://www.youtube.com/watch?v=z8Tp4Cx7qZI&feature=youtu.be
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim