SHES BANESA.TROJE.SHTEPI NE DRENAS

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SMMN shpk 05 Mar 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Komuna: Drenas
AGJENSIONI SMMN.SHPK SHET BANESA.SHTEPI. TROJE. NE DRENAS DHE NE RRETHINE.

MUND TE NA SHKRUANI smmn.shpk@hotmail.com

Ose Facebook

https://www.facebook.com/agjensionismmnshpkdrenas.shitblerjeqeradhenje

------JU MIREPRESIM----
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim