Shiten Banesat ne Drenas Qmimi I Volitshem

Shitet nga: Muhamet 27 Jan 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Drenas
Shiten banesat ne Qender te Drenasit me qmime te volitshme banesat Jan 1 dhomshe 2 dhomshe 4dhomshe dhe me mundesi zgjedhje ne Kate.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim