Shitet LOKALI dhe 4 banesa te Korabi ne Drenas

Shitet nga: toni Dje 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Drenas
Shiten disa banesa dhe nje Lokal ne qendër te DRENASIT mbrapa Postes, perball M2000, Rr. Rasim Kiqina
Kompleksi KORABI: ( shiten nga pronari i tokes)
- Banesa 108 m2 Kati 2 ka: Tri dhoma gjumim, Sallon me kuzhin dy banjo, shpajz korridor ballkon.
- Banesa 67 m2 Kati 2: Nje dhom gjumi, Sallon me kuzhin, banjo, korridor, ballkon.
- Banesa 60 m2 Kati 2: Nje dhom gjumi, Sallon me kuzhin, banjo, korridor, ballkon.
- LOKALI afer 100 m2
- Shiten dy garazhda
- Gjithesej shiten 6 banesa KATI i dyte

- Banesat janë me leje ndërtimi dhe Kontrata behet te Noteri.
- Çmimet me marrëveshje
Tel: 044 318 376, viber: +383 44 318 376
Driton Shishani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim