LESHOHET KATI I PAR I SHTEPIS KOMPLET I MOBILUAR

Shitet nga: Milazim 10 Shk 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
IPET ME QIRA KATI I PARE I SHTEPIS QE SHIHET NE FOTO? SHTEPIA ESHTE E RE DHE PRAN QENDRES NE DRENAS?ESHTE VEND I PERSHTATSHEM DHE SHTEPIA ESHTE E ZBRAZUR PERVEQ QE KATI I DYTE SHFRYTEZOHET GJAT PUSHIMEVE E KATI I PARE ESHTE KOMPLET ME QIRA ME KUSHTE TE VOLITSHME E MOBILUAR UJE PA NDERPRERJE NGA QYTETI DHE PUSI KA OBORR VEND PER MAKIN DHE GJITHA KUSHTET QE I POSEDON NJE FAMILJE...
PER ATA QE JAN TE INTERESUAR MUND TE THIRRNI NE KET NUMER TELEFONI?
044278245
JU MIRPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim