RISI SHTEPI NE AFER STADIUMIT DHE SHKOLLES

Shitet nga: Muharrem 14 Mar 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Drenas
SHES SHTEPIN ME KFADRATUR 1000 m²
QDO KAT E KA 256 m² KFADRAT I KA :::
TROLL I KA 8,50,ARI e 3 METRA I KA KOMPLET ME KREJT SHTEPIN

SHTEPIJA GJINDET AFER PALESTERES SPORTIT TRI QE ESHT NDERTU NE POKLEK TE RI EDHE AFER DY SHKOLLAVE !!!

TE GJITH TE INTERESUARIT QE KAN PLAN BIZNESOR OSE BANESOR MUNDEN ME PERDOR ESHT E PERSHTATSHEME PER QDO VEPRIMTARI :::
GJITH ATO TE INTERESUARIT MUNDEN ME KOMUNIKU NE NR TELEFONI ME MU MUHARREM MEHMETI-GJELI NE KET NR +436506211515 Thirje edhe në( Viber) GJINDEM NE AUSTRI PER QDO INFO MUNDEM ME U LAJMRU VEQ NE FUNDEJAV TE SHTUNEN DHE TE DJELLEN PI ORES 09-DERI NE ORA 21,00 NE MBAMJE

DHE VREJTEJE JU KISHA LUT TE GJITH ATO TE INTERESUARIT LET LAJMROHEN DHE SHPIA SHITET VEQ ME PARE NDOR EJO ME QELLIME TJERA SI PSHM NDRIME E KSHTU KUR TE ESHT KISMET ME MOR SHPIN KUR TI QET PARET EMER PER NDRYSHE MOS U LAJMRONI DHE SMS MOS DERGONI JU LUTEM VEQ THIRJE FLM PER MIRKUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim