SHTEPIA NE LAGJEN E RE, KOMORAN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni për Patundshmëri VATRA 18 Maj 17:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

99 000 EUR   110 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: ne lagjen e re Komoran, komuna Drenas 50 metra nga
Sipërfaqe: 230 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Drenas
Shitet shtepia me 230 m2 banim dhe 6 ari truall ne lagjen e re Komoran, komuna Drenas 50 metra nga autostrada.
Shtepia ka 3 kat dhe është shumë e përshtatshme për banim.
Shtepia ka 6 dhoma sallon dhe kuzhinë , ku gjithashtu ka banjo ne gjdo kat.
Shtepia ështe e mobiluar dhe e gatshme për banim.
Gjithashtu ju do të keni:
- Hapsirë të gjelbruar
- Garazhden për Vetur.
Çmimi: 110.000€ . Shtepia mund te ndërrohet edhe me ndonjë banes, lokal, apo truall ne Fush Kosovë.
Për informata më të hollësishme mos hezitoni të na kontaktoni në:
Tel: 044/821-820
e-Mail: agjencionivatra@gmail.com
Facebook: Agjencioni Për Patundshmëri - VATRA
Agjencioni "Vatra" Shpk ka edhe zyren në rrugen "Rasim Kiqina" – Drenas (në përfundim të sheshit në anën e majte)
JU MIRËPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim