Shitet Trualli

Shitet nga: Hajdin 08 Jan 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Drenas
Me Marrveshje. shes truallin ose ndrrim me ndonje banes. ka 3ari toke dhe me nje shtepi njekateshe e sapo ndertuar me plan dykateshe. trualli ka te gjitha ujsjelles, rrym , kanalizim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim