Shitet shtëpia dy katëshe në lagjen Drenasi 3

Shitet nga: Ilir 04 Sht 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shitet shtëpia dy katëshe në lagjen Drenasi III ( Qikatovë e Re ) - DRENAS. Shtëpia është afër rrugës Drenas-Skënderaj (400 metra larg nga rrethi).
Në katin e parë ka sallonin, kuzhinen, një dhomë, banjon dhe koridorin, ndërsa në katin e dytë ka tre dhoma gjumi, banjon dhe koridorin. Ka te rregulluar ujësjellësin, kanalizimin, rrjetin telefonik si dhe rrjetin kabllor per TV dhe internet.
Oborri është 15 ari, ka garazh për veturë dhe për gjësende të ndryshme.
Çmimi sipas marrëveshjes.

Mob. +377 44 393 114
e-mail: ilirgeci@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim