Shitet shtepijet ne lagjen Dielli " Drenas

Shitet nga: albani 08 Shk 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Drenas
Sipërfaqe: 155 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Drenas
Shiten shtepijet e banimit ne lagjen " Dielli " ne drenas
ne kete lagje jane duke u ndertuar shtepi banimi me nji siperfaqe prej 145 m2 dhe 155 m2 me nji siperfaqe toke prej 2.5 ari .
kane infrastrukture te rregulluar dhe leje ndertimi sipas planit rregullative te komunes
shitja behet per m2 te ndertimit 1m2= 450 euro
shtepija ndertohet me qelsa ne dore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim