Shpi per ferma apo dqika tjeter tulla lane qerem..

Shitet nga: zymer 20 Shk 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shpija ka lane te mira qeremide dhe tulla asht e zidune pa mallter veq me lloq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim