Shpijat ne lagjen Dielli " Drenas

Shitet nga: albani 14 Dhj 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Drenas
Sipërfaqe: 155 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Drenas
shtepija jane dy modele perdhesa pluse kati i pare me nji siperfaqe prej 145 m2 dhe 155m2 me nji siperfaqe te tokes prej 2.5 ari qmimi i shitjes eshte 500 euro per m2 me qelsa ne dore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim