Shten shtepija banimi ne Drenas

Shitet nga: albani 22 Dhj 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Drenas
Sipërfaqe: 155 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Drenas
Ka filluar ndertimi i lagjes se banimit ne Drenas ,lagja eshte e kompletuar me leje ndertimi dhe infrastrukture sipas planit urbanistike te qytetit Drenas .

shtepijat shiten per m2 te siperfaqes dhe ne mbrendesi ka 2.5 ari toke ( trull).Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim